Bisem Tekstil Hakkında

 

 

FİRMA PROFİLİ

Bisem tekstil olarak 2005 yılında kurulan firmamız, tekstil sektöründeki yolculuğuna;

2014 yılından itibaren faaliyetlerini kendi bünyesinde, AR-GE’sinden ipliğine, boyasından baskısına, kapasitesini maksimum seviyeye çıkararak daha güçlü ve yenilenmiş bir şekilde, 7300 m² kapalı olmak üzere toplam 9700 m² alanda ve 198 çalışanı ile BİSEM-PARADİSE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak devam etmektedir.

Bisem- Paradise Tekstil özellikle dış giyime yönelik baskılı, düz, jakar ve iplik boya kumaşlar üretmektedir.Baskı/desen koleksiyonları genç ve profesyonel desen tasarım ekibimiz tarafından son trendler takip edilerek alternatifli varyant seçenekleriyle hazırlanırken düz kumaşları ise boya laboratuvarımızda en güncel teknolojilerle hazırlanan boyalar kullanılarak sonsuz renk seçeneğiyle müşterilerimizle buluşabilir hale getirilmektedir.

Her sezon ve kıyafet grubuna cevap verebilen Jakar ve iplik boya kumaşları da eklendiğinde sayısız kumaş kalitesi, dalında uzman satış/pazarlama ağıyla Türkiye ve dünyadaki tanınmış marka ve perakende mağazacılık zincirlerine ulaşmaktadır.

 

 

HEDEFLERİMİZ

BİSEM PARADİSE TEKSTİL OLARAK;

En önemli kaynağımız insandır. Amacımız sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Kararlılık ve zamanında karar alma vazgeçilmez davranış biçimimizdir.

  • Müşterilerimizin taleplerine uymak,ürün güvenliğini sürekli kılmak, risklerin azaltılmasını sağlamak,

  • Güvenilir ve uzun vadede dayanıklı ürünler üretmek hedefimizdir.

  • Tüm ilişkilerimizde iyi niyetli, şeffaflığı ve dürüstlüğü esas alan,

  • Bildiklerimizle yetinmeyip sürekli öğrenmeye açık olan,

  • Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanan,

  • Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır, çevreye karşı duyarlı olan bir işletme olmak en büyük hedefimizdir.